Opis produktu

2-warstwowy przylepiec SenSura w 1-częściowym, otwartym worku jest trwale połączony z workiem stomijnym. Aby zmienić worek, należy zdjąć cały sprzęt stomijny. 1-częściowy otwarty worek SenSura jest dostępny wraz z przylepcami w wersji płaskiej lub wypukłej – convex. Szeroki asortyment obejmuje wybór przylepców stomijnych z otworami do docięcia oraz workami stomijnymi różnej wielkości, przezroczystymi lub cielistymi, z okienkiem kontrolnym lub bez niego.

Lekka wypukłość, dla trudno dostępnej stomii

1-częściowy otwarty worek SenSura jest dostępny w wersji Convex light. Owalny kształt lekko wypukłego przylepca ma na celu ułatwić obsługę trudno dostępnej stomii, na przykład stomii płaskiej, cofniętej lub stomii, która znajduje się w fałdzie skóry. Przylepiec ten wywiera lekki ukierunkowany nacisk na skórę wokół stomii, co zmniejsza ryzyko wycieku poprzez wydostanie się stomii na wierzch. Aby uzyskać więcej informacji o lekko wypukłych produktach, skonsultuj się ze swoją pielęgniarką stomijną.

Kluczowe zalety

Unikatowy przylepiec SenSura składa się z dwóch warstw mających na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa potrzebnego, by spokojnie funkcjonować na co dzień.

 • Warstwa ochronna – chroni skórę przed wyciekiem treści ze stomii
 • Warstwa pielęgnacyjna – pochłania nadmiar wilgoci i utrzymuje zdrową skórę

1-częściowy otwarty worek SenSura wyposażony jest w szereg funkcji mających na celu zapewnienie komfortu i dyskrecji.

 • Ujście Hide-away jest łatwe do opróżniania i utrzymania w czystości. Wyposażone jest zapięcie na rzep, które można łatwo schować.

  Dodatkowo, worek można złożyć zmniejszając go o połowę i zabezpieczyć w osobnej kieszeni. Umożliwia to zachowanie jeszcze większej dyskrecji w razie takiej potrzeby.
 • Okienko kontrolne – ułatwia prawidłowe umieszczenie przylepca i umożliwia w razie potrzeby kontrolę stomii.
 • Wbudowany filtr – pozwala uniknąć balonowania i zbędnych wybrzuszeń worka oraz neutralizuje przykry zapach.

KODY REFUNDACJI : P.099.I, P.099.IP, P.099.K

  Zapytanie o produkt

  Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych. Wszystkie przesłane dane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie do obsługi Państwa zapytania.