Worki Esteem + Plastyczny Ileo z filtrem i zapinką invisiclose® dedykowane są do systemu jednoczęściowego. Jednoczęściowy System Esteem™ + Plastyczny posiada unikalny przylepiec płaski z możliwością zrolowania materiału palcami go do oczekiwanego rozmiaru i kształtu co ułatwia jego mocowanie . Produkt Esteem Plastyczny posiada unikalny przylepiec stworzony w Technologii Plastycznej ConvaTec. Przylepiec podąża za zmieniającym się kształtem stomii w ciągu dzięki czemu zapewnia jego idealne dopasowanie

Jest on elastyczny i cienki daje to uczucie komfortu w trakcie noszenia. Materiał przylepca został wykonany z materiały Stomahesive przyjaznego dla skóry. Dodatkowo w worku zastosowano nowoczesną zapinkę InvisiClose przezroczystym, który zabezpiecza przed przeciekaniem worka. Wyjątkowo delikatny i miękki materiał worka, pozwala na oddychanie skóry, wpływa to na zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa pacjenta.

KODY REFUNDACJI : P.099.I, P.099.IP, P.099.K, P.099A.I, P.099A.IP, P.099A.K,

    Zapytanie o produkt

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych. Wszystkie przesłane dane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie do obsługi Państwa zapytania.