Worki otwarte stomijne systemu dwuczęściowego Natura, zostały wyprodukowane w nowej technologii. Dostosowany jest do zapięcia niskoprofilowego plastikowego pierścienia zatrzaskowego. Dzięki wypukłej płytce łatwo połączyć płytki z workiem w sposób aby nie sprawiał zbytniego nacisku na ciało.

Worek Natura jest elementem systemu dwuczęściowego składającego się z worka i płytki umożliwia komfortowe połączenie worka do stomii.

Worki Natura + otwarte posiadają łatwy system otwierania/zamykania worka oraz jego opróżniania. Zastosowanie systemu zapinki Invisiclose to bezpieczne zamknięcie worka. W systemie natura znajdą się worki otwarte i zamknięte wybierz swój ulubiony.

Co ważne dla wielu, najnowszy worek zbudowany jest w trosce o dyskrecje ma wszytą kieszonkę na otwór worka, która jest łatwa w użyciu.

KODY REFUNDACJI : P.099.I, P.099.IP, P.099.K, P.099A.I, P.099A.IP, P.099A.K,

    Zapytanie o produkt

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych. Wszystkie przesłane dane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie do obsługi Państwa zapytania.