Majtki chłonne dla dorosłych Abri-Flex firmy Abena to gama najwyższej jakości nowoczesnych majtek chłonnych, które można nosić jak standardową bieliznę w przypadkach umiarkowanego lub ciężkiego nietrzymaniu moczu. Majtki chłonne zostały wykonane z oddychającego i super miękkiego materiału, dzięki czemu nie uczulają i nie podrażniają skóry, a elastyczny pas zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie do użytkownika.

Produkty Abri-Flex posiadają system Top-Dry zapewniający optymalny komfort zapewniający bezpieczeństwo skóry. Wydajna technologia materiału zapewnia szybkie wchłanianie. Połączenie barier przeciekowych (barier wzdłużnych i poprzecznych) oraz elastyczności zapewnia pełną ochronę przed przeciekaniem, a specjalnie opracowany system kontroli minimalizuje nieprzyjemne zapachy. Wskaźnik wilgotności ze skalą informuje użytkownika o odpowiednim poziomie wchłaniania. W celu dyskretnej utylizacji zwiń produkt i zabezpiecz go wbudowaną z tyłu taśmą typu Z.

Rozmiar: XL, obwód w pasie: 130 – 170

    Zapytanie o produkt

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych. Wszystkie przesłane dane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie do obsługi Państwa zapytania.