Ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia krwi i pulsu na ramieniu z funkcją wykrywania migotania przedsionków

Osoby z migotaniem przedsionków narażone są pięciokrotnie bardziej na ryzyko udaru w porównaniu do osób zdrowych. Ponieważ ryzyko udaru rośnie wraz z wiekiem, badanie pod kątem migotania przedsionków jest zalecane osobom powyżej 65 roku życia. W przypadku nadciśnienia, cukrzycy, choroby wieńcowej lub przebytego udaru, badanie to zaleca się wykonywać już po 50 roku życia.

Wczesna diagnoza migotania przedsionków i odpowiednie leczenie znacząco redukują ryzyko udaru.

Ciśnieniomierz Diagnostic PRO Afib to w pełni automatyczne cyfrowe urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, umożliwiające wykonanie pomiarów ciśnienia skurczowego i rozkurczowego, a także tętna przy pomocy metody oscylometrycznej. Urządzenie to zapewnia wysoką dokładność pomiarów.

Urządzenie jest przeznaczone do samodzielnego wykonywania pomiarów ciśnienia krwi w warunkach domowych. W celu uzyskania większej ilości informacji odnośnie ciśnienia krwi i jego pomiaru skontaktuj się ze swoim lekarzem.

 • Wykrywa migotanie przedsionków – wczesna diagnoza migotania przedsionków redukuje ryzyko udaru
 • Innowacyjna Technologia DuoAfib  – urządzenie wykonuje automatycznie dwa pomiary – gwarantując  bardzo dokładny wynik i  komfort podczas pomiaru
 • Sygnalizuje błędnie założony mankiet i ruch ciała podczas pomiaru –  te dwa wskaźniki eliminują ryzyko popełnienia błędu podczas pomiaru
 • W zestawie uniwersalny mankiet na ramię , rozmiar 22-42 cm
 • Zasilacz w zestawie
 • Gwarancja 5 lat

Samodzielny pomiar oznacza kontrolę, a nie diagnozę i leczenie. Nietypowe wartości należy zawsze konsultować z lekarzem. W żadnym wypadku nie należy zmieniać dawek leków przepisanych przez lekarza.

 • Wyświetlane tętno nie nadaje się do kontroli częstotliwości pracy rozrusznika serca!
 • W przypadku nieregularnego pulsu, pomiar wykonany przy pomocy urządzenia powinien być konsultowany z lekarzem.

Urządzenie zawiera wrażliwe elementy elektryczne, dlatego należy unikać silnych pól elektrycznych lub elektromagnetycznych w jego pobliżu (np. telefony komórkowe, kuchenki mikrofalowe). W przeciwnym razie może dojść do tymczasowego pogorszenia dokładności pomiarów.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż  ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

  Zapytanie o produkt

  Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych. Wszystkie przesłane dane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie do obsługi Państwa zapytania.