P-60/80 ze względu na swój rozmiar jest wykorzystywana do nagrzania całego tułowia lub nóg, wspomagając układ krążenia, przynosząc ulgę w nerwobólach, skurczach i napięciach mięśni oraz stanach reumatycznych i gośćcowych. Poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała lub jego poszczególnych partii poprawia krążenia krwi, sprawność ruchową oraz łagodzi stany bólowe różnego pochodzenia.Powoduje rozluźnienie mięśni, łagodzi stany przemęczenia oraz wszelkiego rodzaju nerwobóle, dzięki czemu polepsza się nasze samopoczucie.

Pięciostopniowy przełącznik mocy [0 1 2 3 0] umożliwia regulowanie temperatury.

Pozycja 1 przełącznika służy do min. nagrzania i czerpie moc 20 W.

Pozycja 2 – włącza podtrzymanie temperatury na poziomie 40 W.

Poduszka P-60/80 maksymalnie czerpie energię o mocy 80 W co przyspiesza nagrzewanie i dwukrotnie skraca jego czas. Te wszystkie cechy sprawiają, że poduszka jest produktem wysoce efektywnym. Poduszka nie nagrzewa się na całej powierzchni równomiernie (producent zastosował tzw. martwą strefę bez grzałki).

    Zapytanie o produkt

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych. Wszystkie przesłane dane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie do obsługi Państwa zapytania.