Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku usług medycznych w Limanowej i w okolicach. Posiadamy 5 sklepów stacjonarnych a od 2011 roku prowadzimy również sprzedaż artykułów medycznych i sprzętu ortopedycznego w internecie. Jesteśmy dumni z tego powodu i cieszymy sie, że marka MEGAMED się rozwija.

Oferujemy łóżka rehabilitacyjne, wózki, ortezy, gorsety, kołnierze, kule, laski, balkoniki, pionizatory, cewniki, protezy i wiele innych produktów, które dostępne są „od ręki” w naszych sklepach zlokalizowanych w Limanowej, Mszanie Dolnej oraz w Starym Sączu. Ponadto nie wychodząc z domu możesz kupić produkty za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Zamawiasz a następnego dnia kurier dostarczy ci zamówiony produkt.

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości produkty znanych producentów. Posiadamy zarówno sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, medyczny, pomocniczy jak i akcesoria medyczne.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Czekamy na kontakt, z przyjemnością pomożemy dobrać sprzęt, doradzimy co w Państwa sytuacji będzie dobre, konieczne i pomocne.

W 2015 roku zdecydowaliśmy się na zmianę i wprowadzenie do sieci nowej marki. Od teraz w Internecie znajdziecie nas Państwo pod szyldem „1SklepOrtopedyczny – pierwszy sklep ortopedyczny na limanowszczyźnie”.

Serdecznie zapraszamy do sklepu – www.1skleportopedyczny.pl

1sklepOrtopedyczny - sklep medyczny

1SklepOrtopedyczny – pierwszy i prawdopodobnie najlepszy

tel. 18 3370 555
e-mail: biuro@1skleportopedyczny.pl