Wyrób medyczny Bobo-Scan to bezdotykowy termometr na podczerwień dedykowany do pomiaru temperatury ciała u dzieci, młodzieży i dorosłych, a także do określenia temperatury obiektów i powierzchni. 

Zawartość opakowania

W zestawie znajdują się: termometr bezdotykowy Bobo-Scan, bateria CR2030, instrukcja obsługi oraz plastikowe etui. 

Działanie

Termometr Bobo-Scan na podczerwień mierzy energię emitowaną przez ciało stałe. Po zbliżeniu czujnika do czoła określa on ilość ciepła pod postacią podczerwieni, które generowane jest przez przepływ krwi tętniczej. 

Przeznaczenie produktu

Urządzenie przeznaczone jest do pomiaru temperatury ciała dzieci, młodzieży i osób dorosłych w warunkach domowych, a także do pomiaru temperatury obiektów. 

Charakterystyka produktu

Urządzenie posiada dwa tryby pomiaru: ciała oraz powierzchni. W trybie pomiaru ciała, po przekroczeniu temperatury 38 °C włącza się alarm podwyższonej temperatury. Produkt wyposażony jest w funkcję pamięci 32 ostatnich pomiarów (możliwość wyświetlania w °C i w °F) oraz w funkcję automatycznego wyłączenia po 30 sekundach bezczynności. 

    Zapytanie o produkt

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych. Wszystkie przesłane dane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie do obsługi Państwa zapytania.